Popis pracovnej pozície, právomoci a zodpovednosti

Chceš vstúpiť do sveta softvérového vývoja? S programovaním si už začal, ale máš chuť učiť sa stále nové veci a zdokonaľovať sa? Chceš rozširovať svoje vedomosti cez prax a od odborníkov? My v PosAm-e máme odpoveď na všetky tieto otázky! Full-Stack Academy je príležitosť vzdelávať sa, no najmä naštartovať svoju kariéru v tíme ľudí, ktorí majú skúsenosť s riešením „enterprise“ projektov. V akadémii sa naučíš ako riešiť moderné javascriptové frontendy napojené na cloud-scale java backend vo veľkých tímoch. To všetko formou profesionálnych kurzov, prednášok, workshopov a prácou na praktických úlohách pod vedením odborníkov z PosAm-u. A navyše, všetko bude prebiehať online formou z pohodlia domova! :) Počas úvodných prednášok Full-Stack Academy účastníci dostávajú štipendium, práca na reálnych projektoch bude odmeňovaná platom. Pre najlepších je pripravená nadštandardná pracovná ponuka u nás v PosAme s mnohými ďalšími možnosťami rozvoja a účasťou na zahraničných konferenciách.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • naberanie skúseností z reálnych pracovných projektov popri škole
  • spolupráca s tímom odborníkov
  • štipendium pre účastníkov akadémie
  • možnosť získania práce v úspešnej IT firme!

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

  • IT

Ďalšie požiadavky na kandidáta

  • Samotná Full-Stack Academy štartuje: 19.2.2021
  • programovanie java - pokročilý
  • programovanie javascript - pokročilý

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

  • 600

Počet rokov praxe

  • 0

Ostatné informácie

  • Miesto práce: Bratislava
  • Termín nástupu: 19.2.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu, na dobu určitú