Reagovať na pozíciuZdieľať

My sme RIS...

Zveríme ti časť Rozpočtového informačného systému (RIS), ktorý má zanietených zákazníkov, spokojných používateľov, ale predovšetkým skvelý realizačný tím. Na RISe nie je AGILE nadávka, a to čo dodávame má vyššiu cenu ako podpísaný akcepťák, pretože je to naše a sme na to hrdí. Zahodili sme za hlavu všetky predsudky a dotiahli sme do štátnej správy UX špecialistov, DDD, microservices a najnovšie technológie podporené plnou automatizáciou. Riadime sa heslom: „Ak to nefunguje, oprav to. Ak to je zastarané, vymeň to. Ak sa to nepoužíva, vyhoď to.“

Ako fungujeme a kde nám môžeš pomôcť?

Budeš súčasťou cca 50 člennej komunity ktorá je sústredená do malých samo organizovaných tímov. Skoncovali sme so silo efektami a tvoj tím je schopný navrhnúť, realizovať, otestovať a nasadiť prakticky čokoľvek. Pracujeme na jasne ohraničených projektoch so stanovenými prioritami. Switchovanie kontextov je u nás deprecated. Ceníme si ľudí, ktorí rozumejú nielen tomu ako, ale aj tomu čo programujú. Hľadáme ľudí, ktorí sú lojálny svojmu tímu a nepoznajú frázu „ja mám hotové“. Najviac nám pomôžeš tím, keď sa zapojíš do jednej z mnohých rozbehnutých iniciatív zlepšovania, alebo prídeš s vlastnou.

Čo od teba očakávame?

Že si tímový hráč (ten-qualities-of-an-effective-team-player). Vieš otvorene dávať a prijímať spätnú väzbu. Máš chuť posúvať dopredu seba aj svojich kolegov a neustále na sebe pracovať.

JEE/Spring/Hibernate máš v krvi a aj pri SQL a WS-*/REST sa cítiš ako ryba vo vode. Ak k tomu trpíš láskou k Angularu si náš človek.

Čo ti PosAm ponúka?

V PosAme nebudeš len číslo. So všetkými kolegami pracujeme individuálne a je len na tebe aké máš ambície a kam to chceš dotiahnuť. Vzdelávame sa prostredníctvom interných komunít, externých školení, ale aj konferencií, ktoré sem tam aj usporadúvame (www.dddcommunity.sk). Ak máš kopu skúseností radi ich spolu s tebou pretavíme do ďalších zlepšení.

Vďaka členstve v skupine Deutsche Telekom ti ponúkame širokú paletu zliav, ktoré môžeš využiť ako len budeš chcieť. Prácu strieda aj zábava a ty sa môžeš tešiť na  kopu eventov s kolegami a aj rodinou, ktoré pravidelne organizujeme.

Radšej raz vidieť ako stokrát počuť...

Bez návštevy a osobného rozhovoru u nás v PosAme, ti bude chýbať veľký kus mozaiky potrebnej na správne rozhodnutie. Radi ťa u nás privítame, zodpovieme tvoje otázky, prevedieme ťa po našich priestoroch a ukážeme tvoje budúce pracovné miesto. Tak na nič nečakaj a daj nám o sebe vedieť ešte dnes. Za vyskúšanie nič nedáš.

Reagovať na pozíciu