Popis pracovnej pozície, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý sa bude podieľať na projekte prepojenia optimalizačných algoritmov (vehicle routing problem) a mapového enginu s naším workforce management systémom. Ide o najväčší systém svojho druhu v okolitých krajinách. Cieľom je vybudovanie a dodanie komplexného systému (web apl. v kombinácii s hybridným frontendom) na platforme overeného existujúceho riešenia (využívaného v 9 krajinách), ktorý každomesačne spracuje cca 400 000 výkonov a bude integrovaný s množstvom externých IS. Ak si doma v backendovom vývoji a hľadáš novú pracovnú výzvu, poď do toho s nami!

Tvojou úlohou bude:

  • Vývoj, modernizácia a údržba informačných systémov
  • Zostavovanie špecifikácií a prototypov
  • Vývoj, programovanie a integrácia komplexných aplikácií v prostredí zákazníka, s vysokým dôrazom na robustnosť integrovaných systémov
  • Práca s veľkým množstvom dát a vysokými nárokmi na výkonnosť softvéru
  • Spolupráca s architektmi, analytikmi a administrátormi riešenia
  • Technická podpora produkčného systému
  • Analýza identifikovaných incidentov a problémov v spolupráci s funkčnými analytikmi
  • Špecifikácia funkčných požiadaviek
  • Tvorba technickej a softvérovej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity

  • osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania popri skúsených seniorných kolegoch
  • práca v mladom a kreatívnom tíme so skúsenými expertami
  • práca v dynamickej spoločnosti s najnovšími technológiami
  • inšpiratívne prostredie rôznorodých aplikácií bežiacich v cloude
  • možnosť osobného rastu a vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office
  • rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity
  • pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo
  • atraktívny benefitný systém spoločnosti
  • zamestnanecké zľavy na produkty Slovak Telekom

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • IT

Ďalšie požiadavky na kandidáta

  • Java Architecture
  • Spring Boot, Java 8 a vyššie
  • Web Services (SOAP/XML, REST/JSON)
  • Deployment a prevádzkovanie Java aplikácií
  • DB: SQL (Oracle, MS SQL)
  • znalosť objektového designu
  • znalosť metodológie SW vývoja
  • Výhoda: znalosti front-end technológií - Angular, React, HTML 5, Typescript

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

  • 2000+ EUR / mesiac v závislosti od skúseností

Počet rokov praxe

  • 5

Ostatné informácie

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dobu určitú